ВиК МОНТАЖНИК

Няма описание

ОПИСАНИЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
Отговорности:
- изгражда инсталации на басейни и СПА центрове;
- носи отговорност за качествено изпълнение на възложените работни задължения;
- спазва трудовата и технологична дисциплина.
Ние предлагаме:
- дългосрочен трудов договор;
- стимулиращо възнаграждение;
- коректно заплащане на извънреден труд;
- фирмено обучение;
- работно облекло;
- работа в екип от висококвалифицирани специалисти;
- добронамерена работна атмосфера и дългосрочна заетост.
Изисквания:
- техническа грамотност;
- познания в областта на ел. и ВиК инсталациите;
- опит в монтажни дейности в строителството;
- предимство е наличието на опит в поддържането на басейни и СПА центрове;
- шофьорска книжка.
При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Пловдив

Ремонтни и Монтажни дейности