Ветеринарен лекар

Няма описание

Фирма Едо Груп ЕООД със седалище в гр. Стара Загора с физически обект “Ветеринарна амбулатория и зоомагазин ЕДИ” търси да назначи ВЕТЕРИНАРЕН ЛЕКАР на постоянен трудов договор.
За дейността:
Ние сме млад екип предлагащ Ветеринарномедицински услуги, прегледи, консултации и диагностика с лечение на дребни животни за компания. Разполагаме и с широка гама от храни и аксесоари за домашни любимци.
Водещото в нашата фирма е отношението към пациента и стопаните им. Успешната работа зависи от добрия екип и доволните клиенти.
Изисквания:
1. Висше образование по Ветеринарна медицина или семестриално завършил студент;
2. Отговорна и организирана личност при работа със наличности;
3. Умения за работа в екип;
4. Умения за комуникация
5. Умения за самоконтрол и търпеливо отношение към клиенти.
Задължения:
1. Приемане на пациенти, консултации, манипулации;
2. Консултиране при необходимост за ветеринарномедицински препарати;
2. Приемане, продажба и следене на срокове на годност на храни за домашни любимци. ;
3. Водене на амбулаторен дневник и административни документи. .
Ние ви предлагаме:
1. Трудов договор;
2. Приятна среда на работа;
3. Възможност за кариерно развитие;
4. Стартово обучение;
5. Коректни трудови отношения;
6. Конкурентно заплащане!
7. Добра работна атмосфера в млад екип;
Ако смятате, че отговаряте на тези условия, пратете ни Вашето CV и мотивационно писмо. И ние ще се свържем с Вас!

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби