Ветеринарен лекар

Няма описание

Pet Network е компания за търговия на дребно, която има над 150 магазина в Югоизточна Европа.  Ние предлагаме богат избор от храни и аксесоари за домашни любимци, най-добри цени на пазара и превъзходна среда за пазаруване за нашите клиенти.

Присъединете се към нас за тази уникална възможност да бъдете част от екипа на компанията ни в г.София на позицията

Отговорности:

-   Работи във ветеринарната аптека в магазина
-   Проследява и се грижи за наличните продукти в аптеката
-   Помага със съвети на клиентите в магазина
-   Грижи се за животните в магазина

Изисквания:

-   Висше образование – Ветеринарна медицина
-   Опит в търговията с продукти за домашни любимци ще бъде считано за предимство
-   Предишен опит във ветеринарна клиника се счита за предимство
-   Отлично владеене на български език – писмено и устно
-   Отлично владеене на английски език - устно

Ние предлагаме възможност да работите в международна и постоянно развиваща се компания.

Ако смятате, че отговаряте на горепосочените изисквания и желаете да станете член на нашия екип, моля, изпратете ни своето CV и мотивационно писмо до 25.08.2022 г.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби