Управител на жилищна сграда със заведение

Няма описание

Фирма търси да назначи Управител на жилищна сграда със заведение .
Намира се по продължението на бул. "Димитър Талев" в кв. Кичук Париж, посока Марково, в близост до Овощарския институт.
Сградата е в чертите на града, до спирка на автобуси № 7 и № 113 на градския транспорт.
Работно време:
- първа смяна: от 06:00 до 15:00 часа
- втора смяна: от 11:00 до 20:00 часа
- събота и неделя се работи периодично през седмица, като се почива през седмицата
Изисквания към кандидата:
- образование в сферата на туризма е предимство;
- желание за работа с клиенти, държавни институции и частни организации
- компютърна грамотност – работа с Internet браузъри, MS office пакет и/или Open office
- личностни качества - лоялност, конфиденциалност, екипен дух;
- свидетелство за управление на моторно превозно средство;
Задължения на кандидата:
- настанява физически лица и фирми в жилищната сграда;
- контрол на качеството на почистване в сградата и заведението;
- отговаря за заведението за хранене и качеството на храната и обслужването;
- контролира персонала и процесите за заведението и сградата по предварително утвърдени протокол и правила.
Ние предлагаме:
- постоянен трудов договор;
- коректно отношение.
Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография с актуален телефон за връзка.
Всички кандидатури се разглеждат при стриктна конфиденциалност според Закона за защита на личните данни.
Всички кандидати, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Пловдив

Административни, Офис и Бизнес дейности