днес

УПРАВИТЕЛ НА ТЪРГОВСКИ ОБЕКТ

ProMarket е българска, бързо развиваща се търговска верига, основана през 2004 г. В момента има 20 супермаркета на територията на гр. София и 400 служителя. За кратко време ние сме се утвърдили като един от лидерите в продажбата на свежи храни в гр. София. Целта на веригата е да разширява присъствието си и да отваря нови магазини в София.

Промаркет управлява двадесет магазина в гр. София и във връзка с разширяването на търговската си мрежа обявява конкурс за следната свободна позиция:
Управител на търговски обект
Основни отговорности и задължения:
- Управлява търговският обект;
- Отговаря за постигане търговските и финансови цели на обекта
- Отговаря за оперативното управление на паричните потоци в магазина
- Отговаря за приема на стоки в магазина
- Отговаря за поръчки, следене на наличности, комуникация с доставчици;
- Грижи за добрият търговски вид и функционалност на обекта – чистота, хигиена, подреденост и правилно функциониране на различните съоръжения;
- Отговаря за персонала на магазина – спазване на правила и норми, обучение на новопостъпили служители, атестация на персонала;
Изисквания към кандидатите:
- Завършено средно или висше образование;
- Опит на подобна позиция в сферата на бързооборотните стоки
- Умения за управление на персонал;
- Добри организационни умения, стриктност и коректност при изпълнение на поставените му цели и задачи;
- Много добри комуникативни умения.
Ние предлагаме:
Динамична работа, даваща възможност за професионално и кариерно развитие;
Фирмени обучения;
Възнаграждение от 2000лв до 3800лв бруто, прозрачна бонусна схема

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби