Управител на недвижими имоти

Няма описание

Фирма търси да назначи Управител на недвижими имоти.
Работно време:
- първа смяна: от 06:00 до 14:00 часа
- втора смяна: от 10:00 до 20:00 часа
- събота и неделя се работи периодично през седмица, като се почива през седмицата
Изисквания към кандидата:
- желание за работа с клиенти, държавни институции и частни организации
- компютърна грамотност – работа с Internet браузъри, MS office пакет и/или Open office
- личностни качества - лоялност, конфиденциалност, екипен дух;
- свидетелство за управление на моторно превозно средство;
Основни задължения:
- управление и администриране на апартаменти и сгради;
– създаване на благоприятни юридически и финансови условия за собственика;
– разработване и прилагане на мерки за оптимизиране на разходите по експлоатацията на съоръжението;
– взаимодействие с местните и централните власти при необходимост
- изготвяне на договори в областта на продажбата и управлението на недвижимите имоти, контрол за спазването на договорите;
- извършване на проучвания, справки и анализи;
– контакти със застрахователи и брокери;
- финансови отношения и др.
Ние предлагаме:
- възможност за дългосрочно професионално развитие;
- интересна и динамична работа на пълен работен ден;
- трудов договор и конкурентно заплащане.
Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография.
Всички кандидатури се разглеждат при стриктна конфиденциалност според Закона за защита на личните данни.
Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Пловдив

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм