Аntal International / АПЕКС КОНСУЛТ ЕООД logo

УПРАВИТЕЛ НА ДРУЖЕСТВО

Antal International is an award winning executive recruitment organization, with over 130 offices globally, spanning from UK in the west through to Beijing in the east. Antal International is one of the world’s biggest executive search and selection companies in the ‘rising-stars’ market. We recruit mid-senior level candidates for fortune 500 companies, SMEs and foreign investors. Antal International has operated in the Bulgarian market since 2005. Our local team in Sofia provides a range of services from once-off bespoke hiring to multiple recruitment solutions for key and managerial roles across various industries and sectors in Bulgaria.

За наш клиент (негово машиностроително предприятие в София), добре балансиран фонд с портфолио в акции, облигации и други финансови инструменти, търсим
да назначим предприемчив и опитен професионалист, който не се страхува от предизвикателствата за позицията на
УПРАВИТЕЛ с розширени корпоративни функции
ПРОФИЛ: Мениджър с най-малко 5 години опит като управител на подобно дружество и с ясна визия за корпоративно управление
ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
1. Ръководи цялостната дейност на търговското дружество, съобразно изискванията на Търговския закон, разработената стратегия и правилата на добрата търговска практика.
2. Разработва бизнес план за дейността на дружеството и осигурява изпълнението му
3. Решава всички ръководни въпроси по дейността на дружеството, свързани с персонала, техниката и оборудването, технологията, условията на труд, бюджет
4. Контактува резултатно с всички вътрешни и външни контрагенти, служители, съдружници, акционери и съвет на директорите, държавни и общински органи и институции и организации
5. При изпълнение на задълженията носи пълна отговорност за:
- финансовото състояние на дружеството;
- качеството на извършената работа;
- постигане на планираните бизнес параметри;
- спазване на добрата търговска практика и трудовата дисциплина.
ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:
- отлични комуникативни умения с визия за корпоративна култура;
- доказано добър управленски опит не по малко от 5 години;
- подходящо висше образование - инженерно;
- работно ниво на владеене на английски език – писмено и говоримо, е предимство;
- личностни изисквания: аналитично мислене, отговорност, прецизност, взискателност, търговски нюх, умение да води преговори, умение да убеждава, ориентиран към резултатите, дисциплиниран, честен.
- инициативност, бизнес усет и умения да открива и реализира нови пазарни възможности;
- компютърна грамотност;
- шофьорска книжка, готовност за командировки в страната и чужбина.
При проявен интерес, моля изпратете актуална автобиография в най-кратък срок. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при стриктна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД.
Лиценз на агенцията № 2616 от 26.09.2018.

За обявата

June 10th, 2022

София

Производство