УПРАВИТЕЛ НА АПАРТХОТЕЛ

Апартхотел РОМАНС се намира на брега на морето между Китен и Лозенец.
Търсим ОТГОВОРЕН, АМБИЦИОЗЕН и КОМПЕТЕНТЕН УПРАВИТЕЛ на комплекса.
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Организира подготовката на материалната база за сезона - сграда и дворно пространство.
- Набира екип от служители, провежда интервюта, дава указания на назначените служители.
- Организира всички дейности, свързани с резервациите, посрещането и настаняването на гости в комплекса.
- Ежедневен контрол на функционирането на всички звена в хотела и бистрото.
- Работи с финансови и счетоводни документи.
- Утвърждава работни графици за персонала на комплекса.
- Контролира качеството на работа на персонала.
- Носи отговорност за спазването на вътрешния ред в комплекса.
- Осъществява контактите с контрагенти на хотела.
- Осъществява контактите със съответните контролни органи.
Изисквания:
- Завършено висше образование - Туризъм, Икономика или друго подходящо.
- Минимум 3 години опит на подобна позиция.
- Познаване на нормативните актове, свързани с изискванията за подслон и хранене, тяхното категоризиране и поддържане на набора документи, подлежащи на проверка от контролни органи.
- Задължително владеене на английски език - писмено и говоримо.
- Умения да откликва на нуждите на гостите на хотела.
- Любезен, приветлив, със съответната култура на поведение и изразяване.
- Добра компютърна грамотност - работим с ОРАК, но познаването му не е задължително, обучаваме на място.
Ние предлагаме:
- Работно място в прекрасна среда с възможност за изграждане на собствен работен екип.
- Много добро заплащане - заплата и бонуси, обвързани с финансовите резултати.
- Настаняване и храна.
- Дългосрочна перспектива за работа.
Ще се разглеждат само Професионални автобиографии с актуална снимка.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм