Управител агенция за недвижими имоти

Няма описание

София

TOPIMMO е компания с богат опит в продажбите и отдаването под наем на недвижими имоти, основана от Евгени Златев. Нашите услуги са насочени към клиентите, които търсят персонализирано обслужване и личен подход. Стремежът ни е да се разграничим от масовите агенции за имоти, от тежките им йерархични структури, като на разположение е един стегнат екип, доказал се с в годините и устоял на кризите. Ние гъвкаво се адаптирахме към променящите се условия, за да отговорим на вашите нужди в новата среда.
Екипът на агенция TOPIMMO се състои от квалифицирани, подготвени и мотивирани професионалисти в областта на недвижимите имоти, които се отличават с умения за взимане на бързи и адекватни решения, прецизност и отговорност.
Във връзка с разширяване на дейността си TOPIMMO търси да назначи
Управител за офиса си в град Варна
Основни задължения:
- Планира, организира, координира и контролира цялостната дейност на екипа и на офиса;
- Ръководи, проследява и подпомага навременното и качествено изпълнение на ежедневните задачи;
- Анализира пазара на имоти, подготвя стратегията на фирмата и планира работата на екипа;
- Провежда и организира ежедневни оперативки, разпределя задачи към консултантите и следи за тяхното изпълнение;
- Провежда ежеседмични индивидуални срещи с консултантите във връзка с планирането, изпълнението и резултатите от работата им.
- Провежда периодични обучения на членовете на екипа с професионална насоченост - дискутиране на казуси, споделяне на опит, ролеви игри.
- Контролира професионалното поведение, външния вид и трудовата дисциплина на екипа.
- Търси, привлича и подбира нови консултанти за фирмата.
Изисквания към кандидатите:
- Доказан опит в сферата на недвижимите имоти и управлението на екипи;
- Отлични познания относно процесите по покупко-продажба и наемане на недвижим имот;
- Високо ниво на отговорност, организираност и изпълнение на служебните задължения;
- Отлична компютърна и финансова грамотност;
- Владеене на английски език на работно ниво;
- Добри презентационни умения;
- Организираност и способност за работа в динамична среда и работа с клиенти;
- Лоялност и отговорност към колегите, компанията и клиентите и;
Ние предлагаме:
- Професионално развитие във водеща агенция за недвижими имоти сред опитни и успешни професионалисти;
-Отлично заплащане и допълнителни босуни, свързани с постигнатите резултати;
-Трудов договор, социални и здравни осигуровки;
- Работно време от понеделник до петък;
- Работно място в модерен офис;
- Служебен лаптоп и телефон;
- Интересна и предизвикателна работа в областта на недвижимите имоти;
- Коректни взаимоотношения, стабилен екип и партньори;
Моля, автобиографии да подават само кандидатите, отговарящи на посочените изисквания. Одобрените кандидати по документи, ще бъдат поканени на интервю.
Кандидатурите ще бъдат разгледани при стриктна конфиденциалност и спазване на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Варна

Търговия и Продажби