Учител в детска градина, с английски език

Агенцията извършва специализиран подбор на служители и работници за позиции в България и чужбина основно в сферата на услугите, в следните направления:- Домашни грижи - детегледачи, домашни помощници, икономи, социални асистенти;- Работници за ресторантьорския и хотелиерския бранш и други видове услуги (търговия, химическо чистене, дистрибуция и др.)Осигурява на търсещите работа връзка с потенциални работодатели, съдейства при сключването на договор, ориентира кандидатите към обучение и повишаване на езиковата квалификация.

Агенция "АБЕЦЕ Комюникейшън" търси за свои клиенти - частна детска градина в кв. Бояна, учител с английски език. Градината се намира в района на резиденция Бояна.
1.Работно време:
- От понеделник до петък - 8-часов работен ден, на две смени: 8.00-16.00 ч или 10.00-18.00 ч.
2. Задължения:
- Отговаря за група заедно с асистент;
- Организира и провежда образователно – възпитателния процес спрямо спрямо програмна система за обучение, одобрена от МОН и други световно утвърдени образователни програми и методи;
- Планира и извършва диагностична дейност, свързана с прогреса и развитието на децата;
- Подпомага децата в при заниманията и допълнителните дейности в градината, и участва в ежедневните грижи за тях.
3. Работодателите предлагат:
• Нетна месечна заплата: 2000 лв.; трудов договор и осигуровки; условия на труд съгласно Кодекса на труда в България;
• Бонусна система (получаване на бонуси спрямо правилата на системата, няколко пъти годишно);
• Постоянен дългосрочен ангажимент;
• Работа в млад, амбициозен и енергичен екип
• Възможност за започване - между юни и септември 2022 г.
Изисквания и документи:
1. Автобиография и актуална снимка;
2. Опит като детски учител - мин. 3 години;
3. Необходимо е кандидатите да имат висше образование - предучилищна педагогика;
4. Задължително е владеенето на английски език на много добро ниво, повечето от посетителите на градината са деца на чужденци.
Ако това предложение Ви е заинтригувало, моля изпращайте автобиография, актуална снимки и препоръки, ако са налични. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю в агенцията. Агенцията НЕ ИЗИСКВА такса от кандидатите за работа. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
Агенция "АБЕЦЕ Комюникейшън" притежава лиценз за извършване на посредническа дейност № 2265 от 03.05.2017 г.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм