Васовa, Коритарова and Балахуров-2008 logo

ТРАНЖОР

ЕТ АЛЕКС - АЛЕКСАНДЪР ХРИСТОВ СПАСОВ - Alexfish е основана през 1991г. като малка частна семейна компания, специализирана в продажбата на морски продукти, като основна част от асортимента е идвал предимно от български вносители и производители, което е водело до непостоянно качество и липса на контрол в логистиката. През 2000г. напълно се променя модела на работа на компанията. Инвестира се в голяма складова база и по-голям асортимент от продукти, като започва внос на продукти основно от чужбина. От тогава компанията е основен вносител за България на морски и суши продукти от повече от 30 страни по целия свят.В края 2012 година в Ж.К. Враждебна бе открита модерната логистична и производствена база с обща площ от 3050кв.м. от които фабрика  800кв.м., разположена на подземно ниво, хладилен склад с площ 1200кв.м. и офис части. Към момента компанията разполага с портфолио от над 1200 продукта и продължава да развива асортимента си.Alexfish е един от най-големите производители и доставчици на сурова, пушена сьомга, морски дарове и суши продукти на балканите. Продуктите и се доставят в големите вериги магазини, ресторанти и хотели в страната, а също така изнася готова продукция в 7 страни от Европейския съюз.

Алексфиш - "EТ Алекс - Александър Христов Спасов" е водеща търговска компания – вносител, производител и доставчик на всякакъв тип охладени и замразени рибни продукти, морски дарове и суши продукти. За нашето преработвателно производство за сурова и пушена риба на поточна линия в ж.к. Враждебна, търсим мотивирани и амбициозни служители за позицията:
ТРАНЖОР
Основни отговорности:
• Транжиране на риба сьомга и други видове риба на поточна линия.
• Изпълнение на производствените задачи според съответното работно място и производствената програма;
• Спазване на технологичните изисквания и инструкции за работа на работното място;
• Спазване изискванията свързани с качеството на продукцията;
• Спазване на хигиенните и здравни норми.
Основни изисквания:
• Сръчност, правилна координация и внимание към детайла;
• Опит като транжор на месо или риба;
• Завършено средно образование;
• Производствен опит с машини - ще се счита за предимство;
• Отговорност и лоялност към производствения процес;
• Чисто съдебно минало;
• Спазване на здравните и безопасни условия на труд (ЗБУТ).
Компанията предлага:
• Стандартно работно време: Понеделник-Петък 08:30-17:30
• Твърдо чисто възнаграждение - 1800лв. нето/ ОПИТ !
• Трудов договор на пълно работно време с 6 месечен изпитателен срок с "EТ Алекс - Александър Христов Спасов";
• Осигурен безплатен обяд от компанията;
• Осигурено работно облекло.
Ако това предложение Ви е заинтригувало, можете да кандидатствате за тази позиция като изпратите своята автобиография и снимка.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби