Товарач на стоки в склад

Флуидра Болканс АД е част от международната компания FLUIDRA, лидер в производството и дистрибуцията на оборудване за басейни, напояване и wellness центрове. Към момента FLUIDRA оперира в 46 страни, чрез 173 офис клона и производствени предприятия. Нашите продукти се разпространяват в над 170 страни, благодарение на широка мрежа за продажби. Зачитането на водата и нейното рационално използване са в основата на философита на FLUIDRA. Над 40 000 специалисти от цял свят се доверяват на нашата надежност и качеството на нашите марки.

Флуидра Болканс АД е част от международната компания FLUIDRA, лидер в производството и дистрибуцията на оборудване за басейни, напояване и wellness центрове. Във връзка с постоянното си развитие ние търсим да назначим за нашата база в
град Буграс - „Товарач на стоки в склад”.
Компанията предлага:
• Отлично стартово възнаграждение
• Осигуровки върху реалната заплата
• Дългосрочна перспектива и възможност за развитие
• Положителна работна среда, и коректно отношение
Нашите изисквания:
• Основно образование
• Отговорно отношение към работата
• Опит не е задължителен, но ще бъде предимство
Вашите отговорности:
• Извършване на товаро-разтоварна дейност
• Подреждане на готовата продукция в склада
• Организация на складовото пространство / вътре-складово движение
• Други свързани
Ако работата представлява интерес за Вас, можете да кандидатствате за позицията като натиснете бутона "Кандидатствай по тази позиция". Договора ще бъде сключен с фирма ФЛуидра Болканс АД.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери