ТЕЛЕФОНЕН КОНСУЛТАНТ - онлайн магазин за машини

Онлайн магазин за МАШИНИ-ТЕЛЕФОНЕН КОНСУЛТАНТ
+++Работното място се намира в жк.Враждебна+++
БГ Машини ЕООД е млада и развиваща се компания. Основната ни дейност е с онлайн продажба на строително оборудване, електро инструменти, градинска техника, различни видове помпи, заваръчна техника, сервизно оборудване, генератори и др.
Основни задължения:
• Обслужване на клиенти по телефона
• Приема, изпълнение и проследяване на поръчките от сайта
• Прави заявки към крайни клиенти
• Комуникация с доставчици и крайни клиенти
• Подготвя и изпраща поръчките към клиентите
• Администрира продажбите, касов бон, фактура и всички прилежащи документи
Изисквания:
• Технически познания за продуктите
• Търговски опит в областта директните продажби или дистрибуцията
• Инициативна, отговорна и амбициозна личност, ориентирана към резултатите
• Планира, подготвя и изпълнява безупречно поставените от работодателя задачи
• Води отчет за свършените задачи
• Английски език е предимство
• Добра работа с MS Excel, Word, Photoshop,
• Много добри компютърни умения
• Амбициозен човек, желаещ да се развива
Предлагаме:
• Твърдо заплащане
• Работа в бързоразвиваща се фирма
• Динамична и ангажираща работа
• Работа с млад колектив
• Възможност за развитие
• Стандартно работно време на пълен работен ден
• Начално обучение в онлайн търговията
Ако в търсения профил сте открили себе си и това е работата, която ви харесва,
моля изпратете CV на български език.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби