Технологичен работник

Няма описание

I. ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА.
1. Образование – средно общо или основно.
2. Професионален опит – над една година трудов стаж по специалността.
3. Лични качества – добро психическо здраве, оперативност, изпълнителност.
II. ОСНОВНИ ДЛЪЖНОСТНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
1. Отговаря за своевременно и качествено изпълнение на възложената му работа.
2. Носи отговорност при нанесени вреди при осъществяване на дейността по пренасяне, товарене и почистване.
3. Изпълнява и други задачи, свързани с длъжността, конкретно възложени му от ръководството на предприятието.
Компанията предлага:
• Много добро възнаграждение и работни условия, възможност за професионално развитие;
• Вътрешни обучения и семинари за професионално развитие;
• Работа в подкрепяща и открита работна среда с добър и мотивиран колектив;
• Социални придобивки – ваучери за храна, допълнителна здравна застраховка;
• Месторабота –гр. Кърджали, бул. „България“ 127.
При проявен интерес, моля да изпратите CV с актуална снимка и мотивационно писмо. Кандидатите, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.
Личните данни на кандидатите са защитени по смисъла на ЗЗЛД!

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности