ТЕХНОЛОГ в шивашки цех

“Мебел Стил” ООД е  семейна компания, създадена през 1995 г. в гр. Търговище. Предприятието е специализирано в производството на тапицирана мебел  и матраци. Дружеството е един от най- големите производители в България с повече от 720 служители и четири модерно оборудвани производствени и складови бази, разположени на обща площ от над 100 180 кв.м., от които повече от 35 000 кв.м. покрити площи.Продуктите на „Мебел Стил“ се продават успешно във всички основни вериги мебелни магазини в България- повече от 300 точки в страната. Износът е 50% от общата продукция на компанията на повече от 25 държави в света, някои от които са: Франция, Израел, Италия, Румъния, Алжир, Канарски острови и др. Ние вярваме, че хората са основната ни ценност.

Търговище

Във връзка с възникналата производствена необходимост търсим подходящ кандидат за длъжността
“ТЕХНОЛОГ В ШИВАШКИ ЦЕХ”
за втория завод на дружеството, намиращ се в с. Макариополско.
Основни задължения:
• Организира изработването на мостри за новите изделия;
• Осъществява технологична помощ при внедряване на всички нови операции;
• Участва в процеса по начин, осигуряващ качественото и в срок производство на съответните изделия;
• Следи за спазването на качество и технология на процесите в производството;
• Подпомага организирането на технологичния процес;
• Анализира несъответстващи продукти и дава насоки относно потенциалните причини за дефектите и как могат да бъдат избегнати;
• Бързо и отговорно взема решения по възникнали текущи технологични въпроси;
Изисквания:
• Минимум 5 години стаж като технолог;
• Много добро владеене на MS Office;
• Владеенето на AutoCAD, Corel Draw- ПРЕДИМСТВО;
• Умение за работа в динамична среда;
• Гъвкавост, адаптивност и лична отговорност към поставените задачи;
Ние Ви предлагаме:
• Отлични условия на труд:
- Три завода, обзаведени с високотехнологично оборудване и административни офиси, отговарящи на съвременните предизвикателства;
- Ведомствено барче и стол;
- Безплатен транспорт до работното място;
- Безплатни медицински прегледи, постоянно медицинско присъствие;
- Профилактични прегледи извън задължителните по ЗБУТ;
- Безплатни квалификационни и преквалификационни курсове и обучения;
- Безплатни юридически консултации;
- Подаръци от страна на фирмата към колеги, в чиито семейства има първокласник и новородено дете;
- Ваучери за храна
- Карта с отстъпки в различни търговски обекти- магазин за техника, бензиностанция, фитнес-център, аптеки, магазин за препарати и козметика, студио за красота и др.;
- Участие в различни фирмени събития;
• Мотивиращо заплащане с възможност за бързо повишаване на възнаграждението още в срока на изпитване;
• Възможности за личностно и професионално развитие.
• Отлични професионалисти, отворени към новите членове на екипа и готови за помощ и подкрепа.
Ако смятате, че тази позиция Ви дава възможност да се изявите и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете Вашата трудова автобиография (CV).
Всички кандидатури ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност и само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Производство