ТЕХНОЛОГ ПРОИЗВОДСТВО НА ПОЛИПРОПИЛЕНОВИ ТРЪБИ

SYNECTICA е водеща консултантска компания за управление на човешки ресурси.От създаването на компанията през 1991г., ние осигуряваме цялостни решения по подбора, мотивирането и развитието на персонала на производствени и търговски компании в България. Нашят подход е изцяло ориентиран към потребностите на клиента и се основава върху приложението на съвременни психологически методи в управлението на човешките ресурси. Ние се стремим да съдействаме на хората и организациите да постигат своите цели . Ние вярваме, че високите професионални стандарти, личната ангажираност и етична бизнес практика са в основата на успеха.

Нашият клиент е утвърдена на българския пазар от над 20г. чуждестранна компания в областта на вноса и продажбите на арматура, тръби, материали и елементи за отопление, ВиК и климатизация, с мащабна система на продажби, складови бази и логистика в България.
Във връзка с разрастване на дейността си, компанията създава ново дъщерно дружество за производство за полипропиленови тръби .

ОТГОВОРНОСТИ

• Следи и контролира спазването на технологията на производство за постигане на качеството на произвежданите продукти
• Създава и оформя технологичната документация
• Участва в разработването на програми за усъвършенстване на технологията на производство
• Изготвя инструкции и дава указания на операторите във връзка с технологията на производство на продуктите
• Организира спазването на съответствието на произвежданите продукти с установените стандарти и изисквания за качество
• Упражнява контрол по спазването на технологичната и производствена дисциплина, техниката на безопасност и производствена хигиена

ИЗИСКВАНИЯ:

• Висше техническо образование релевантно за позицията.
• Професионален опит на подобна позиция в производство – екструдиране от 2 до 4 години.
• Компютърна грамотност.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

Възможност за професионална реализация и участие в целия процес по създаване и последващо развитие на ново предприятие в стабилна чуждестранна компания с водещи позиции и осигурени пазари за продажба на произвежданите продукти на вътрешния пазар.
Отлична възможност за кариерно развитие с разрастване на производството. Отлично стартово възнаграждение. Постоянен трудов договор на пълен работен ден.
Отлични условия на труд

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете ни вашата автобиография. Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД.

С всички кандидати, одобрени по документи ще бъде проведено интервю.

СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ е консултантска компания за подбор на персонал - лиценз № 2221 от 16.03.2017г.

June 10th, 2022

София

Производство