Технолог - Програмист Плетиво

Ливиан България ЕООД e белгийска компания в гр.Раковски с основна дейност производство на плетива - линеен трикотаж, предназначени за износ за Европейския Съюз.

Във връзка с разрастването на нашата фирма, търсим технолог-програмист.

Основни задължения:

- Програмиране на плетачни машини Stoll, мостриране на M1 или Sirix;
- Организиране и контролиране работата в цех плетачен;
- Разработване на нови модели и пускането им в производство;

Изисквания :

- Опит на подобна позиция – минимум 3 години;
- Владеенето на английски език е предимство;
- Компютърна грамотност – Word и Еxcel
- Висока лична мотивация и желание за работа;
- Комуникативност и отговорност;
- Позитивно и креативно мислене;
- Умения за работа в екип.

Фирмата осигурява транспорт Пловдив - Раковски - Пловдив.
Ние Ви предлагаме работа в компания с международно присъствие и много добро заплащане.

Ако смятате, че притежавате необходимия опит, усет и желание, ни изпратeте вашето CV

Месторабота: гр. Раковски / Област Пловдив

June 10th, 2022

София

Производство