ТЕХНОЛОГ/ ОТГОВОРНИК ПО КАЧЕСТВОТО

ЕЛЕЙА ЕООД е динамично развиваща се семейна компания, специализирана в производството на широка гама заготовки от пресни зеленчуци, готови за консумация храни, салати и сосове на млечна и майонезна основа. Нашата мисия е да сме надежден доставчик и партньор, който доставя продукти с вкус на домашно приготвена храна, съобразени с най-високите международни стандарти за качество.
За производственото ни предприятие в с. Долна Диканя търсим да назначим:
ТЕХНОЛОГ/ОТГОВОРНИК ПО КАЧЕСТВОТО
ДЕТАЙЛИ ЗА ПОЗИЦИЯТА
- Локация: с. Долна Диканя, общ. Радомир
- Работно време: обща смяна от понеделник до петък ( 8:00 до 17:00 )
- Условия на работа: постоянен трудов договор с изпитателен срок 6 месеца
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Организира и ръководи дейността по контрола на качеството съгласно вътрешни работни инструкции и процедури
• Проверява за спазване на технологията на производство и изпозлваните суровини
• Изготвя и имплементира нови процедури и инструкции за управление на качеството
• Участва при тестване на нови суровини и материали
• Ръководи и анализира откритите несъответствия по време на производството
• Предприема корективни и превантивни действия при открити отклонения от установените изисквания за качество
• Участва при анализа на рекламации от клиенти. Събиране на данни от производството, проследимост, допълнителни проверки. Изготвя индивидуален Протокол по всяка рекламация
• Изготвя рекламации към доставчици
• Изготвя месечни доклади във връзка с постъпили рекламации от клиенти и несъответствия по време на производството
• Участва при одити от контролни органи, одити по сертификация или клиентски одити
• Взема решения и отсъжда при рекламации и вътрешни несъответствия
• Контролиро спазването на всички правила по охрана на труда и техника на безопасна работа на територията на завода, анализира организацията на труда и прилаганите графици на работа и прави предложения за усъвършенстването им.
• Участва в изграждането, поддържането и подобряването на системата по управление на качеството.
ИЗИСКВАНИЯ:
• Висше образование- професионална квалификация в сферата на хранително-вкусовата промишленост (ХВП);
• Владеене на английски език е предимство;
• Опит в производствено предприятие;
• Добра компютърна грамотност е предимство;
• Аналитично мислене;
• Умения за работа в екип;
• Познания по системите за качество FSSC 22000, IFS и BRC е предимство

June 10th, 2022

София

Производство