Техник/Поддръжка

Складови служители
Ние от Фреш енд Фууд Лоджистик ЕООД сме екип от професионалисти с над десет годишен опит в логистичната индустрия. Работим с едни от най-големите вериги и доставчици, занимаващи се с дистрибуция и продажби на бързооборотни стоки. Продължаваме да развиваме и разширяваме нашата мрежа от партньори, като в тази връзка търсим да назначим нови служители на позиция Техник/ Поддръжка.
Местоработата е в нашата логистична база на Ломско шосе 261.
Отговорности:
- Поддържане на инфрастуктурата на склада;
- Своевременно отстраняване на възникнали повреди в базата;
- Извършване на дребни поправки и ремонти на инвентара в базата;
- поддържане на зелените площи.
Ние предлагаме:
- Работно облекло и обувки;
- Допълнителни социални придобивки;
- Бонусна система на база личната производителност на всеки служител;
- Работа в стабилна компания, лидер в своята сфера;
- Служебен транспорт от централна гара.
Изисквания към кандидатите:
- Високо ниво на обща техническа култура;
- Предишен опит на сходна позиция;
- Бързина и качество при работа;
- Стриктност при изпълнение на поставени задачи;
- Лоялност и желание за постигане на високи резултати.
Работното време е от 9:00ч. до 18:00ч - от понеделник до петък.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Част от данните, които предоставяте, са лични данни по смисъла на Закона за защита на личните данни и попадат под специалния му режим на защита и се предоставят доброволно и с изричното съгласие на всеки кандидат. Предоставените от Вас лични данни ще бъдат обработвани за целите на осъществяване на подбор, както и за реализиране на законните интереси на администратора на лични данни във връзка с евентуално бъдещо сключване на трудов договор. Информираме Ви, че имате право на достъп и право на коригиране или изтриване на Вашите лични данни, на възражение срещу обработването им за посочените цели.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности