ТЕХНИК, техническа поддръжка

“Мебел Стил” ООД е  семейна компания, създадена през 1995 г. в гр. Търговище. Предприятието е специализирано в производството на тапицирана мебел  и матраци. Дружеството е един от най- големите производители в България с повече от 720 служители и четири модерно оборудвани производствени и складови бази, разположени на обща площ от над 100 180 кв.м., от които повече от 35 000 кв.м. покрити площи.Продуктите на „Мебел Стил“ се продават успешно във всички основни вериги мебелни магазини в България- повече от 300 точки в страната. Износът е 50% от общата продукция на компанията на повече от 25 държави в света, някои от които са: Франция, Израел, Италия, Румъния, Алжир, Канарски острови и др. Ние вярваме, че хората са основната ни ценност.

Търговище

Във връзка с възникналата производствена необходимост търсим подходящ кандидат за длъжността
ТЕХНИК, ТЕХНИЧЕСКА ПОДДРЪЖКА
за втория завод на дружеството, намиращ се в с. Макариополско.
Основни задължения:
- Извършва техническа поддръжка, огледи и малки ремонти на извънгаранционните машини, според изискванията на производителя;
- Контролира нормалното функциониране на всички технически системи;
- Участва в аварийни и планирани ремонти;
- При проблем отговаря за диагностицирането и отстраняването на неизправности по машините;
- Подава информация за необходимостта от резервни части, консумативи и инструменти;
- Следи за доброто състояние и работата на повереното му оборудване и уреди;
- Други конкретно възложени задачи.
Изисквания:
Образование: висше/средно-специално образование- подходяща специалност;
Професионална практика ще се счита за предимство;
Специални знания и умения в областта на електротехниката и автоматизацията;
Компютърна грамотност;
Личностни качества: умение за работа в екип, инициативност, комуникативност, съзнателност, организираност;
Лоялност, дисциплинираност и отговорност.
Ние Ви предлагаме:
• Отлични условия на труд:
- Три завода, обзаведени с високо технологично оборудване и административни офиси, отговарящи на съвременните предизвикателства;
- Ведомствено барче и стол;
- Безплатен транспорт до работното място;
- Работно облекло – зимно и лятно, поддържано и сервизирано от външна фирма (без ангажименти за пране и гладене от лицето);
- Безплатни медицински прегледи, постоянно медицинско присъствие;
- Профилактични прегледи извън задължителните по ЗБУТ;
- Безплатни квалификационни и преквалификационни курсове и обучения;
- Безплатни правни консултации;
- Подаръци от страна на фирмата към колеги, в чиито семейства има първокласник и новородено дете;
- Карта с отстъпки в различни търговски обекти- магазин за техника, фитнес- център, бензиностанция, аптеки, магазин за препарати и козметика, салон за красота и др.;
- Ваучери за храна;
• Мотивиращо заплащане с възможност за бързо повишаване на възнаграждението още в срока на изпитване;
• Възможности за личностно и професионално развитие;
• Отлични професионалисти, отворени към новите членове на екипа и готови за помощ и подкрепа;
• Участие в различни фирмени събития;
При проявен интерес към позицията, моля да ни изпратите Вашата автобиография (CV).
Всички кандидатури ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност и само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Производство