ТЕХНИК ШПРИЦ МАШИНИ

Eкспертни HR консултации за ефективен и работещ бизнес. В SP Audit предлагаме надеждност и знания във всички аспекти на човешките ресурси.Това, което ни прави различни, е нашата гъвкавост и индивидуален подход. При нас можете да откриете специализирана гама от услуги, които да ви помогнат да постигнете възможно най-добрите резултати.Основните направления, в които можем да Ви помогнем са:Подбор на кадриОбработка на заплатиАдминистриране на трудово-правни отношенияВременна заетостБизнес консултиране в част Човешки капиталОбучения и развитие

София

„ЕС ПИ ОДИТ“ ЕООД е лицензиран посредник за намиране на работа в България и чужбина.
За наш клиент, водещ лидер в производството на пластмасови тръбни системи, търсим да назначим ТЕХНИК ШПРИЦ МАШИНИ с контролни функции.
Задължения и отговорности:
• Осъществява управлението на съоръженията и работното оборудване.
• Ръководи и инструктира работниците и операторите.
• Диагностицира авариите и производствените проблеми.
• Координира в поддръжката и ремонта на всяко съоръжение и оборудване.
• Участва активно с идеи и предложения за подобрения, относно производственото оборудване, процеса на работа.
• Осигурява безопасни и здравословни условия на труд.
Изисквания:
• Средно образование (средно специално с технически профил е предимство).
• 3+ години опит на ръководна длъжност в производство.
• Отлични комуникативни умения.
• Добра организираност и находчивост.
• Умения за управление на хора.
• Компютърна грамотност – MS Office.
• Владеенето на aнглийски език е предимство.
• Свидетелство за управление на мотокар е предимство.
Работодателят предлага:
• Трудов договор и реални осигуровки.
• Работно време: по график.
• Ваучери за храна.
• Допълнително здравно осигуряване.
• Ваучери за транспорт.
Ако предложението представлява интерес за Вас, моля, кандидатствайте с актуална Ваша автобиография (CV).
Всички кандидатури разглеждаме конфиденциално!
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Вашите лични данни ще съхраняваме и обработваме с цел подбор за тази или друга позиция за срок от 6 месеца, освен ако Вие изрично не изявите Вашето несъгласие.
ЕС ПИ ОДИТ ЕООД е регистриран посредник за подбор на персонал с лиценз № 3009/22.04.2020.

June 10th, 2022

Ботевград

Ремонтни и Монтажни дейности