Техник слаботокови системи и мрежи

Няма описание

Лийд Вижън ЕООД е бързоразвиваща се иновативна компания, която предоставя комплексни решения за бизнеса в сферата на информационните технологии, системни интеграции, видеонаблюдение, контрол на достъп и пожароизвестяване, както и поддръжката на компютърни системи и мрежи и системи за видеонаблюдение и контрол на достъп.
Във връзка с разширяването на дейността търсим да назначим Техник слаботокови системи и мрежи гр. Враца.
ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Инсталиране и подръжка на компютърни мрежи и мрежови устройства,системи за видео наблюдение, контрол на достъп и прилежащата към тях инфраструктура;
- Изграждане на структурни кабелни системи и оптична инфраструктура;
- Диагностициране и отстраняване на проблеми със системи за видеонаблюдение, контрол на достъп и IP мрежи;
- Окабеляване на слаботокови системи;
- Работа в Help Desk мониторинг център;
- Изготвяне на ежедневни отчети за свършената работа;
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
- Познания за монтаж, инсталиране и конфигуриране на системи за видео наблюдение и контрол на достъп;
- Познания в областта на изграждането и конфигурирането на компютърни мрежи и мрежови устройства;
- Практически умения за свързване/инсталация/настройка на слаботокови системи;
- Сръчност и умения за работа с различни инструменти, измервателна техника и апаратура;
- Опит в окабеляването на слаботокови системи;
- Опит в изграждането на структурни кабелни системи;
- Свидетелство за правоуправление на МПС категория В, активен шофьор;;
- Мотивация за работа и усъвършенстване;
- Компютърна грамотност;
- Познания по английски език, на работно ниво;
- Възможност командировки в страната
- Завършено средно или висше образование - техническо.
ЗА ПРЕДИМСТВО СЕ СЧИТА:
- Притежавате опит в областта на изграждането, конфигурирането на компютърни мрежи и мрежови устройства;
- Притежавате опит за инсталиране и конфигуриране на Windows и Linux операционни системи
- Притежавате опит в монтажа, инсталацията и конфигурирането на системи за видеонаблюдение и контрол на достъп;
- Притежавате опит с диагностициране и откриване на проблеми при вече работещи системи.
КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
- Трудов договор и отлични условия за работа;
- Конкурентно възнаграждение;
- Възможност за професионално развитие;
- Работа в развиваща се компания с мотивиран екип;
- Фирмени обучения
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля, изпратете автобиография с актуална снимка и отбележете референтния номер на позицията.
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Документите ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност и при спазване на изискванията за защита на личните данни.

June 10th, 2022

Враца

Ремонтни и Монтажни дейности