ТЕХНИК ПОДДРЪЖКА

"Еко Грийн Фарм" ЕООД е свинеферма от най-ново поколение, в град Съединение. Базата разполага с модерно машинно оборудване, максимално оптимизиран работен процес и отлични условия за отглеждане на животни. Във връзка с развитието на дейността компанията търси да назначи:
Отговорности:
- Организира и изпълнява дейности по поддръжка на обекта;
- Диагностика на възникнали неизправности;
- Поправя или подменя повредени компоненти;
- Осъществява комуникация с външни фирми за поддръжки при възникнали аварии;
- Анализира авариите и предлага мерки за отстраняването им.
- Извършва и други дейности, възложени от управителя, във връзка с дейността.
Изисквания:
- Техническо образование/ ще се счита за предимство/
- Технически умения;
- Опит на подобна позиция;
- Компютърна грамотност;
Компанията предлага:
- Работа в динамична и предизвикателна среда;
- Отлични условия на труд;
- Възможност за настаняване;
- Много добро възнаграждение.
С избраният кандидат, ще бъде сключен договор с Еко Грийн Фарм ЕООД. Работното място на служителя ще бъде в гр. Пещера.
При проявен интерес, моля, изпратете Вашaтa автобиография.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
Данните, които се предоставят, са лични данни по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален ред на съхранение и защита.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Пещера

Ремонтни и Монтажни дейности