Техник, поддръжка на машини и оборудване

Няма описание

"Ravema Fruct"е регистрирана търговска марка на ново и модерно предприятие за производство на висококачествени плодови, зеленчукови консерви и замразени плодове и зеленчуци в гр. Нови Пазар. Започнахме работа през лятото на 2015 година, като Фабриката е оборудвана с всички необходими линии и съоръжения за производство в хранително- вкусовата промишленост. Това позволява наличието на разнообразни висококачествени, зеленчукови и плодови консерви. Разполагаме със собствена производствена база за преработка, консервиране и дълбоко замразяване на плодове и зеленчуци.
Основни отговорности и задължения за длъжността:
- Извършваш дейности по ремонт, настройки и поддръжка на машините и съоръженията по производствените линии;
- Следиш за възникването на неизправности и своевременното им отстраняване;
- Участваш в периодичните и основни ремонти, демонтажа и монтажа на машините и съоръженията в производството;
- Участваш в изпълнението на проекти, свързани с реконструкции, демонтаж, преместване и монтаж на машини и съоръжения.
Изисквания:
- Опит на подобна позиция в производствено предприятие;
- Средно в областта на електротехниката, хладилната техника или механиката и нужните квалификационни сертифиакти
- Работа в екип.
Предлагаме:
• Предизвикателна и отговорна работа в международна среда.
• Разнообразно и динамично ежедневие.
• Целогодишна позиция, която ще развие и обогати професионалните Ви умения.
Ако това представлява интерес за Вас ще се радваме да ни изпратите актуално CV и снимка.
За интервю ще бъдат поканени одобрените по документи кандидати.
Предоставена от Вас информация ще бъде защитена съгласно ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Нови пазар

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм