Техник - механик

Няма описание

"Ядки Детелина" EООД - водеща фирма в производството и търговията на ядки и сушени плодове търси да назначи „Техник - механик“:
ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ :
• Осигурява безаварийна и надеждна работа на машините, за които отговаря;
• Подготвя и настройва пакетиращите машини за нормална и безопасна работа според заданието за деня;
• Извършва монтаж, демонтаж, настройки и ремонти дейности по технологичното оборудване;
• Провежда необходимата периодична инспекция и профилактика на оборудването;
• Осъществява обучение на персонала, обслужващ машините;
• Води отчетна документация и записи, съгласно утвърдените процедури и програми.
ИЗИСКВАНИЯ :
• Минимум средно техническо образование, висше техническо е предимство;
• Предишен опит в поддръжката и обслужването на производствено оборудване в хранително-вкусовата промишленост е предимство;
• Придобити знания и умения в областта на електротехниката са предимство;
• Способност за работа в екип;
• Отговорност към работния процес;
• Готовност за работа на смени.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Добро трудово възнаграждение;
- Социални придобивки;
Документи за кандидатстване:
Автобиография с актуална снимка
Уведомяваме Ви, че ще се свързваме само с одобрени по документи кандидати.
Предварително Ви благодарим за проявения интерес!
Част от данните, които предоставяте, са лични данни по смисъла на Закона за защита на личните данни и попадат под специалния му режим на защита и се предоставят доброволно и с изричното съгласие на всеки кандидат. Предоставените от Вас лични данни ще бъдат обработвани за целите на осъществяване на подбор, както и за реализиране на законните интереси на администратора на лични данни във връзка с евентуално бъдещо сключване на трудов договор. Информираме Ви, че имате право на достъп и право на коригиране или изтриване на Вашите лични данни, на възражение срещу обработването им за посочените цели

June 10th, 2022

Севлиево

Шофьори, Куриери