ТЕХНИК МЕХАНИК – СЦЕНИЧНО ОБСЛУЖВАНЕ

Софийската опера и балет търси да назначи кандидат за длъжността „Техник механик – Сценично обслужване”
Изисквания и отговорности:
• Работа при сумирано изчисляване на работното време;
• Работи със сценичните машини, установявайки ги на определените положения при провеждане на репетиции и спектакли.
• Грижи се за техническата изправност на сценичните машини и съоръжения.
• Участва в отстраняването на появили се повреди.
• Участва в извършването на текущи ремонти и профилактични прегледи, както и подмяна на стоманени въжета на сценичните машини и съоръжения.
• Осъществява сценични ефекти с машините за сух лед и апаратите за гръм и вятър.
• Участва в технологичния процес при строеж на декора на сцената, съблюдава за правилното окачване на декора на механичните чиги.
• Изпълнява нарежданията на помощник режисьора за движение на механизираните чиги по време на спектакли и репетиции.
• При констатиране на неизправност в нормалната работа на машините, взема предохранителни мерки и незабавно информира прекия си ръководител ,Управител сцена и помощник режисьора.
• Обезпечава сигурна и безаварийна работа на цялата сценична механизация.
• Образование: Не по ниско от „Средно специално” – специалност „Механизация“.
• Предишен опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
Ние предлагаме:
• Динамична и интересна работа;
• Трудов договор с всички видове осигуровки;
• Ваучери за храна на стойност 60.00 лв. за пълен отработен месец.
При интерес от Ваша страна, моля изпратете Вашето CV.
Документите на кандидатите ще бъдат разгледани при спазване на Общия регламент за защита на личните данни (GDPR).

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности