ТЕХНИК, МЕХАНИК

Винербергер ЕООД е дъщерно дружество на австрийския концерн Wienerberger AG - най–големият производител на тухли в световен мащаб, с 200 завода в 30 държави в Европа, Северна Америка и Азия.
През 2007 г. Винербергер ЕООД пусна в експлоатация най-модерния керамичен завод на Балканите и един от най-модерните в цялата група на Винербергер с пълна автоматизация и роботизация на производството. Предприятието се намира в гр. Луковит и отговаря на последните стандарти за енергийна ефективност, опазване на околната среда и здравословни и безопасни условия на труд. За нашия екип търсим:
Отговорности:
-отстранява възникнали повреди на механооборудването съобразно указанията на прекия ръководител и съответните технологични инструкции
-поддържа механиката на всички съоръжения в завода – според инструкциите на съответните машини
-осигурява правилното протичане на технологичния процес
-извършва технически прегледи и профилактика в съответствие с месечния план-график
-анализира авариите и причините за престой и предлага мероприятия за предотвратяването им
Изисквания:
-средно техническо образование
-три години опит по специалността
-свидетелство за правоспособност за управление на челен товарач и/или мотокар – предимство
Ние Ви предлагаме:
-отлични условия на труд и възнаграждение;
-професионална реализация в утвърдена международна компания;
-възможност за непрекъснато обучение и повишаване на личните професионални умения;
-ваучери за храна;
-допълнително здравно осигуряване;
-ваучери за гориво;
Ако обявата представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, не се колебайте да кандидатствате.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани конфиденциално, а информацията от тях е защитена съгласно изискванията на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Луковит

Шофьори, Куриери