Университетска многопрофилна болница за активно лечение Дева Мария ЕООД logo

Техник, инвеститорски контрол

Няма описание

Университетска болница "Дева Мария" ЕООД търси да назначи служител на позицията- „Техник, инвеститорски контрол“.
Основни изисквания:
- Завършено висше или средно техническо образование;
-Опит в изграждането на жилищни, търговски и обществени обекти, преустройства, ремонтни работи, ново строителство;
-Познаване на принципите на ценообразуване в строителството;
-Познаване на действащата нормативна уредба в областта на строителството;
-Опит в управлението на строителни проекти;
-Опит с количествено-стойностни сметки;
- Опит като технически ръководител в строителството-задължителен;
-Умение за справяне с организационни проблеми;
-Умение за добро планиране дейностите и приоритизиране на проблемите;
-Отговорно отношение към служебните задължения;
- компютърна грамотност-ниво обслужващо длъжността MS Office - Word, Excel, Auto CAD;
- Опит с изготвяне на графици и планиране на строителни процеси.
Задължения:
- Извършване и осигуряване на техническата подготовка и реализация на строително-монтажни, бетонови и изкопни работи.
-Познава в детайли строителната техника и се грижи за нейната правилна експлоатация, както и осигурява нейната поддръжка, следи за правилното изграждане на различни строителни съоръжения-като скелета и др., отговаря за точното изпълнение на строителните дейности.
-Подробно проучва проектно-сметна документация и работните чертежи; участвува в разработването на работен проект за организация и изпълнение на строителството;
-Съгласува с контролните органи по строителството изпълнението на работния проект.
- Отстранява допуснатите пропуски в съответствие с упражнявания надзор при изпълнението на довършителните работи и уведомява инвеститора на обекта за възникналите проблеми.
- Участва при съставянето на актове, протоколи, количествени сметки за извършваните от него строителни работи и ги подписва. Проверява калкулациите и всички фактури за извършени услуги, получени материали, ползувана механизация и др.
-Спазва нормите, правилата и изискванията за безопасна работа, по които е обучен и инструктиран.
-Използва коректно машините, съоръженията и средствата за индивидуална и колективна защита.
-Уведомява съответните длъжностни лица за всеки случай на повреди, аварии и други, които създават опасност за неговото или на други хора здраве, а така също и за възникналите трудови злополуки;
- Следи за качественото и срочно изготвяне на отчетните документи;
- Осъществява контрол по време на целия процесс на строителството.
Ние предлагаме:
- отлично възнаграждение;
- Постоянно работно място;
- Трудов договор.
Месторабота: гр.Бургас, кв.Ветрен.
Моля изпратете C или за допълнителна информация се обърнете на телефони: 056/896268.
Университетска болница "Дева Мария" ЕООД, ЕИК BG 200800019 е администратор на лични данни, вписан в КЗЛД. При кандидатстване за позицията, Вие доброволно предоставяте Вашите личните данни и ние ще ги обработваме за следните цели: подбор на кандидати за тази позиция; подбор на кандидати за бъдещи позиции, настъпващи в рамките на следващите 6 месеца, освен ако изрично не заявите вашето несъгласие; свързване с кандидати във връзка със целите на подбора и проучване на пазара на труда; подписване на трудов или друг вид договор. Личните данни, предоставени за тези цели, ще бъдат съхранявани за срок до 6 месеца. Имате право да поискате изтриване, коригиране или блокиране на личните данни, ако обработването им не отговаря на изискванията на действащото законодателство или надхвърля посочените цели.

June 10th, 2022

Бургас

Административни, Офис и Бизнес дейности