ТЕХНИЦИ

Няма описание

Логистична фирма „Фреш Лоджик“ ЕАД предлага уникална за България първокласна комплексна логистика на стоки с температурен режим на съхранение. „Фреш Лоджик“ ЕАД Ви предлагаме пълна гама висококачествени, комплексни, ефективни логистични пакети услуги на конкурентни цени.
Нашите стратегически разположен в индустриалната зона на гр. Пловдив, с. Радиново, в непосредствена близост до магистрала Тракия. Модерната високо-технологична складовата база предлага съхранение на 10 080 палето-места с режим на съхранение -20°C и 4 662 палето-места с режим на съхранение +2°C.
Екипът на логистичната компания гарантира перфектно обслужване и възможности. Амбицирани сме да се утвърдим като Логистичен оператор № 1 на Балканите и като Вашия основен предпочитан логистичен партньор в сегмента на Замразени и Охладени продукти.
Фирмата търси да наеме:
ТЕХНИЦИ
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Поддържане техническото състояние на механичната и електронната част на територията на склада;
• Следи за нормалната работа на съоръженията по автоматизацията и хладилното съхранение;
• Работи по план-график за профилактичен ремонт на оборудването;
• Своевременно отстранява повреди и аварии по време на работа или взема решение за необходимо съдействие;
• Провеждане на периодична инспекция и профилактика на оборудването;
• Водене на отчетна документация и записи съгласно утвърдените процедури и програми;
• Участие в проекти за оптимизиране на производствения процес;
• Стриктно спазване правилата за здраве и безопасност.
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ ДЛЪЖНОСТТА:
• Образование: средно – техническо;
• Компютърна грамотност
• Професионален опит в поддръжката на средства за автоматизация ще се счита за предимство;
• Техническа грамотност и сръчност;
• Мотивация и желание за самоусъвършенстване;
• Готовност за работа на 3 смени по график;
• Способност за работа под напрежение в динамична работна среда;
• Способност за работа в екип.
НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Сигурност и стабилност.
• Работа в компания с утвърдени стандарти;
• Осигурени ваучери за храна към работната заплата;
• Въвеждащо обучение на работното място;
• Допълнителен бонус;
• Осигурен служебен транспорт и паркинг за лични автомобили;
• Коректно и редовно заплащане. Пълно осигуряване върху реалното възнаграждение;
• Отлични условия на труд – места за хранене, кът за почивка, работно облекло и др.
Ако желаете да станете част от екипа на "Фреш Лоджик" ЕАД , моля изпратете Вашата кандидатура.
Ще разгледаме Вашите документи при строга конфиденционалност и ще се свържем с одобрените кандидати за интервю.

June 10th, 2022

Пловдив

Шофьори, Куриери