Технически секретар/ административен асистент

МАРШАЛ КРЕДИТ ГРУП ООД. Фирмата е създадена  в началото на 2009 г. от екип с дългогодишен опит на висши мениджърски позиции във финансовата сфера. Предимството на „Маршал кредит груп ”  е, че ние предлагаме изключително индивидуален подход към всеки наш клиент при анализа и взeмането на решение за инвестиция или кредитиране. Изготвяме  гъвкави схеми на работа и бърза процедура при вземането на решения, без излишна бюрокрация и допълнителни документи.

Отговорности:
* Посреща посетители в офиса, организира срещи с клиенти и партньори.
* Координира поддръжката на офиса- поръчва офис материали, следи за почистването на офиса.
* Оказва административно съдействие на колегите си - копиране и сканиране на документи. Следи за подредбата на документите и документооборота.
* Приема входящи телефонни обаждания, отговаря на и-мейли и следи за движението на физическата поща - поръчва куриерски услуги и изпраща писма.
* Следи за текущи сметки и организира плащането им.
* Води ежедневна отчетност на клиенти и партньори.
Изисквания:
* Отлични комуникационни и организаторски умения;
* Висше образование;
* Позитивна и активна нагласа;
* Лоялност и внимание към детайлите;
* Компютърна грамотност- MS Office - Outlook; Word; Excel;
* Английски език - писмен и говорим;
Предимства:
* Опит на сходна позиция; опит във финансова институция;
* Втори чужд език;
* Познания по счетоводство и/или право;
Ние предлагаме:
* Трудов договор и работа в отлична работна среда;
* Обучение в процеса на работа;
* 1500 лв. стартова заплата по време на изпитателния срок;
* Служебен телефон;
* Възможност за кариерно развитие
Работното място се намира в гр. София, бул. България, до метростанция
Работно време: 09:30ч. - 18:30ч. / понеделник-петък/
Ще бъдат разглеждани кандидатури с актуална снимка, на български език.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности