Технически сътрудник/Деловодител

Адвокатско дружество „Ел-Тал & Димитров“ търси да назначи технически сътрудник/деловодител за постоянна работа на пълен работен ден.
1. Основни задължения за длъжността:
• Изпълнява задачи, свързани с осигуряване на работния ден, включително съобразява графици за провеждане на срещи;
• Обслужва текущ оборот на документи, като следи за сроковете за получаване и изпращане на входяща и изходяща документация, включително и сроковете за вътрешен документооборот;
• Приема и завежда входящи съдебни книжа и кореспонденция;
• Разпределя и изпраща съдебни книжа и кореспонденция според тяхното предназначение;
• Подрежда и поддържа документацията в кантората, съобразно вътрешни изисквания на адвокатското дружество;
• Управлява работни графици, пътни книжа и други документи и задачи, свързани с дейността на адвокатското дружество;
• Следи и събира счетоводна документация.
2. Основни изисквания за заемане на длъжността:
• Средно образование;
• Умения за работа в офис и водене на документооборот;
• Отлично владеене (писмено и говоримо) на български език.
• Високо ниво на компютърна грамотност;
• Умения за работа в екип;
• Желание за динамична работа и придобиване на нови знания;
• Валидна шофьорска книжка (минимум кат. Б);
• Добро познаване на град София и умения за ориентиране в други градове в страната;
• Конфиденциалност и лоялност към екипа;
• Способност за работа под напрежение;
• Работно време от понеделник до петък по предварително съгласуван график.
3. Позицията предлага:
• Добра атмосфера, колектив и условия за работа.
• Интересни и различни задачи.
Ако смятате, че тази позиция Ви дава възможност да се изявите и отговаряте на горепосочените критерии, моля изпратете своето CV и мотивационно писмо, като посочите референтния номер на позицията, за която кандидатствате.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Ние обработваме предоставените доброволно от Вас лични данни, при кандидатстване за отворените ни позиции, при стриктно спазване на законодателството за защита на личните данни и Общия регламент за защита на данните (ЕС) 2016/679.
Предоставените данни в изпратената от Вас автобиография се обработват с цел подбор на персонал за позицията, по която кандидатствате и не се предоставят или споделят с трети страни.
Личните Ви данни ще бъдат изтрити в срок до 1/един/ месец след приключването на подбора за отворената позиция, за която Вие кандидатствате, освен ако не сте одобрен/а за позицията и с Вас не е започнал процес по сключване на трудов договор.
При въпроси, свързани със съхранението и обработката на вашите лични данни, както и при необходимост от корекция на личните Ви данни, може да се свържете с нас по и-мейл.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности