Технически сътрудник в Организация по оползотворяване

Ние сме една от водещите организации по оползотворяване в България
Отговорности:
- Подпомагане на административната дейност на фирмата;
- Бизнес комуникация по и-мейл и телефон;
- Въвеждане на данни в компютърна система;
- Съставяне на месечни и годишни отчети;
- Обработване и класификация на документи и информация;
Изисквания:
- Минимум средно образование;
- Кандидатите с висше образование са с предимство;
- Кандидатите с опит и/или образование в сферата на екологията и управлението на отпадъци са с предимство;
- Отлична компютърна грамотност word и excel и др;
- Отлична езикова култура и писмена грамотност;
- Английски език – писмено и говоримо ще се счита за предимство;
- Лоялност, креативност и организираност;
- Отговорност и способност за работа в екип.
Ние предлагаме:
- Трудов договор;
- Нормирано радотно време от понеделник – петък;
- Атрактивно възнаграждение
Ако смятата че отговаряте на посочените изисквания и желаете да станете част от нашата организация, моля изпратете своя автобиография на български език.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за интервю.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности