Технически сътрудник

Link-in Solutions is an international distributor of wide range of parts and components – electronic, electrical, mechanical components, cable assembly services, connectors, wire harness and etc.Link-in Solutions supports variety of markets as Industrial Automation, Automotive, Electrical and Mechanical, Telecommunications, Test & Measurement ,Railway, Transportation, Medical

Основни задължения за длъжността:
- Обработване и акуратно поддържане на база данни свързани с дейността на фирмата, както в електронен така и на хартиен носител
- Изготвяне на вътрешно фирмени отчети и справки /дневни и ежемесечни/ за нуждите на ръководството
- Следене на плащанията по фактури от клиенти и към доставчици
- Изготвяне платежни нареждания за плащания към доставчици и държавен бюджет;
- Администрира договори с контрагенти;
- Комуникация с държавни институции
- Изготвяне на бизнес документация на английски език
Изисквания към кандидата:
- Компютърна грамотност - отлични познания по Excel
- Умения за работа с документооборот, включващ обработване и поддържане на база данни
- Организирана и отговорна личност с желание постоянно усъвършенстване на своите знания и умения
- Владеене на английски език
- Аналитичност, прецизност, внимание към детайлите
- Умения за работа в екип
Какво предлагаме:
- Трудов договор с шест месеца изпитателен срок
- Допълнително здравно осигуряване (след изтичане на изпитателния срок)
- Отлични условия на труд в млад и амбициозен екип от професионалисти
- Възможност за работа в бързо развиваща се компания с коректно отношение към служителите си
- Натрупване на опит в международна среда и отличен старт за кариера за млади кадри

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности