Технически сътрудник

Няма описание

Строително дружество "КАРО ТРЕЙДИНГ" ООД е лидер в изпълнението на строежи от благоустройствената инфраструктура, хидротехническото строителство и опазването на околната среда.
Поради разширяване на нашата дейност, търсим да назначим административен, технически сътрудник за голям ВиК проект в гр. Перник.
Станете част от нашия екип!
АДМИНИСТРАТИВЕН СЪТРУДНИК (М/Ж)
I. ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Водене на документооборота, свързан с дейността по проектите свързан с:
Съставяне на документи;
Обработка на входяща / изходяща комуникация;
Изготвяне на отчети;
Изготвяне на таблици;
- Отговаря за административната организация на офиса;
II. ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
- Много добра компютърна грамотност: MS Office - Word, Excel, Outlook;
- Комуникативни и организационни умения ;
- Старателност, активност, целеустременост ;
- Способност за работа в динамична среда;
- Отлични, лични, организационни и комуникационни умения;
- Отговорно отношение към поставените задачи;
- Мотивирана личност с готовност за работа и ориентирана към постигането на поставените цели;
III. НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Динамична работа в позитивна работна среда;
- Професионално обучение;
- Възможности за професионално развитие;
- Отлични условия на труд;
- Коректни трудови взаимоотношения;
- Стандартно работно време.
При интерес моля да ни изпратите през онлайн формуляра Вашата автобиография, като посочите най-ранната дата, на която може да започнете.
КАРО ТРЕЙДИНГ ООД

June 10th, 2022

Перник

Административни, Офис и Бизнес дейности