Технически сътрудник - отдел Вътрешна Сигурност

Няма описание

Отговорностите на длъжността включват:
- Следи за сигурността в обектите на компанията, чрез система за видеонаблюдение;
- Изготвя доклади относно дейността на служителите в търговските обекти;
- Изготвя доклади относно спазването на вътрешнофирмените правила и процедури от страна на служители на компанията, чрез система за видеонаблюдение.
Подходящите кандидати трябва да отговарят на следните изисквания:
- Средно/ висше образование;
- Компютърни умения – MS Office;
- Лоялност;
- Инициативност;
- Отговорност;
- Умение за работа в екип.
-Tурски език -предимство
Ние предлагаме:
- Вътрешно-фирмено обучение;
- Стартово месечно възнаграждение;
- Развитие в иновативна и отговорна компания;
- Приятелска и мотивираща работна среда;
Ние оценяваме старателното и отговорно изпълнение на поставените задачи. За нас е важно служителите ни да се чувстват добре на работното си място и да идват с удоволствие на работа.
Ако смятате, че сте подходящ за позицията и искате да станете част от нашия млад и позитивен екип, не се колебайте да ни изпратите своята Автобиография.
Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Гарантирана конфиденциалност при разглеждане на документите.

June 10th, 2022

Ямбол

Административни, Офис и Бизнес дейности