Технически ръководител

Няма описание

Във връзка с разширяването на нашия екип търсим да назначим отговорен и амбициозен човек на позиция Технически ръководител.
Отговорности и задължения:
• Организира и ръководи дейността на поверения обект;
• Контрол относно качеството на изпълняваните СМР;
• Приемане на извършени СМР от подизпълнители;
• Отговорност за спазването на поставените в графика срокове;
• Изготвяне на ежеседмични отчети и доклади;
• Подаване на своевременни заявки за доставка на необходими материали;
• Приема от бригадирите извършената рaбота по количество и качество, отчита изпълнението на строителството и го предава на инвеститора;
• Отчита извършената дейност съобразно вътрешнофирмените правила и документи.
Изисквания към кандидата:
• Завършено средно специално и/или висше строително образование;
• Умения за разчитане на техническа документация, работа с Autocad;
• Компютърна грамотност /MS Office/;
• Шофьорска книжка – кат. В;
• Компютърна грамотност: Microsoft Office, Auto Cad, MS Project
• Познаване на ЗЗБУТ
• Подходяща и за кандидати с малък или без опит
Ключови умения:
• Умения за работа в екип;
• Комуникативност;
• Способност за решаване на проблеми и взимане на самостоятелни решения;
• Умения за поемане на отговорност, стриктност, прецизност.
Компанията предлага:
• добро заплащане;
• фирмено обучение;
• възможност за развитие ;
• служебен автомобил.
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете CV и актуална снимка чрез бутона за Кандидатстване.
Всички представени документи ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност и при спазване на изискванията на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности