ТЕХНИЧЕСКИ СЕКРЕТАР

Изисквания:

- Висше или средно образование
- Добра компютърна грамотност / MS Office /
- Изрядност при работа с документи и парични средства
- Комуникативност
- Сериозно отношение към работата

Задължения:

- Приема и пренасочва обаждания
- Следи входяща кореспонденция
- Извършва разплащателни и парични операции
- Подготвя и оформя различни документи
- Обработка и систематизиране на информацията
- Въвежда и поддържа архив на документи
- Други дейности свързани с работата на фирмата.

Предлагаме:

- Трудов договор
- 5 дневна работна седмица с фиксирано работна време
- Добро месечно възнаграждение и навременното му изплащане
- Отлична работна атмосфера и условия за работа.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография и снимка.
Ще се свържем с кандидатите одобрени по документи.
*Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

Пловдив

Административни, Офис и Бизнес дейности