ТЕХНИЧЕСКИ СЪТРУДНИК ВЪВ ВЪНШНО ТЪРГОВСКИ ОТДЕЛ

HR Агенция с 22 ГОДИШНА ИСТОРИЯ - „АПОГЕЯ от А до Я“ ООДПРЕДЛАГА ДЕЙНОСТИ БЕЗ АНАЛОГ В СФЕРАТА НА ЧОВЕШКИТЕ РЕСУРСИ: - ЕКСПЕРТЕН ПРОФЕСИОНАЛЕН ПОДБОР на КАДРИ- ИЗРАБОТВАНЕ на ИНДИВИДУАЛНИ ПСИХОЛОГИЧЕСКИ ПРОФИЛИ и - ЕКИПЕН ПСИХОЛОГИЧЕСКИ ОДИТ - УНИКАЛНИ ТИЙМБИЛДИНГИ ЕКИПЪТ от ИНДУСТРИАЛНИ ПСИХОЛОЗИ на HR Company „АПОГЕЯ“ ИМА ПРИВИЛЕГИЯТА и УДОВОЛСТВИЕТО да РАБОТИ с ВОДЕЩИ БИЗНЕС ПАРТНЬОРИ

HR Агенция с 22 ГОДИШНА ИСТОРИЯ - „АПОГЕЯ от А до Я“ ООД
ПРЕДЛАГА ДЕЙНОСТИ БЕЗ АНАЛОГ В СФЕРАТА НА ЧОВЕШКИТЕ РЕСУРСИ:
- ЕКСПЕРТЕН ПРОФЕСИОНАЛЕН ПОДБОР на КАДРИ
- ИЗРАБОТВАНЕ на ИНДИВИДУАЛНИ ПСИХОЛОГИЧЕСКИ ПРОФИЛИ и
- ЕКИПЕН ПСИХОЛОГИЧЕСКИ ОДИТ
- УНИКАЛНИ ТИЙМБИЛДИНГИ
ЕКИПЪТ от ИНДУСТРИАЛНИ ПСИХОЛОЗИ на HR Company „АПОГЕЯ“ ИМА ПРИВИЛЕГИЯТА и УДОВОЛСТВИЕТО да РАБОТИ с ВОДЕЩИ БИЗНЕС ПАРТНЬОРИ
Наш ПАРТНЬОР е търговска фирма, ориентирана към директните продажби на крепежни изделия, монтажна техника, ръчни и електро инструменти, фаянс, санитария и други.
Във връзка с разширяване на дейността си нашият клиент ТЪРСИ:
ИЗИСКВАНИЯ:
ОТНОСНО КВАЛИФИКАЦИЯТА НА КАНДИДАТА:
- Средно или Висше образование подходящо за длъжността;
- Опит на позицията - минимум 1 година е ПРЕДИМСТВО;
- Много добро владеене на АНГЛИЙСКИ ЕЗИК /ПИСМЕНО И ГОВОРИМО/;
- Владеенето и на друг чужд език е ПРЕДИМСТВО;
- Да води добра писмена и говорима комуникация;
- Много добро ниво на компютърна грамотност (MS Office, Excel, Internet);
ОТНОСНО ЛИЧНОСТТА НА КАНДИДАТА:
- Да има ТРАЙНИ НАГЛАСИ за работа на подобна позиция;
- Висока лична отговорност, дисциплина, конфиденциалност и прецизност,;
- Да умее да създава респект и уважение в колектива и пред клиентите;
- Екипен играч;
- С добре развити умения за оценка, анализ, систематизиране, подреждане и предаване на текущата информация;
- Изключително добра зрителна памет /да улавя и най- дребните детайли/;
- Добри умения за адаптация и работа в динамична среда.
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Да проучва и анализира пазара в Сърбия, Република Северна Македония, Румъния и Гърция;
- Да създава и поддържа контакти с представители на институции и клиенти;
- Да работи с ценови листи, каталози, технически параметри и т.н.;
- Да изготвя индивидуални оферти, в съответствие с потребностите и изискванията на клиента;
- Да поддържа база данни с цени, ценови оферти и техния статус;
- Да следи сроковете на разплащане с клиентите и да предизвестява за настъпването на падежа;
- Да координира действията си с останалите звена в компанията;
- Да обработва входящата и изходящата Кореспонденция;
- Да изготвя справки, анализи и отчети, свързани с дейността;
- Да класифицира и съхранява документи и архивни материали;
- Да изпълнява и други задачи произтичащи от заеманата длъжност.
ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
- Много Добро възнаграждение;
- Работа във фирма, която вярва, че хората са най- големия капитал!
- Сплотен екип от млади и позитивни хора
- Добри условия на труд /без вредни фактори/;
- Фирмени обучения;
- Постоянен Трудов Договор и Осигуровки;
- Възможности за развитие;
- Квартира за кандидатите от други населени места;
НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ
- Актуално CV на български език..
В случай, че проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете Автобиография на посочения e-mail.
Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита по смисъла на ЗЗЛД.
Контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати.
ЕКИПЪТ НА HR Фирма “АПОГЕЯ“ ГАРАНТИРА:
Конфиденциалност за Работодателя и Кандидатите за работа
Лиценз от МТСП, № 2448 - безсрочен
Удостоверение от Комисията за защита на личните данни, № 382221
Услугата е БЕЗПЛАТНА
НА ВСИЧКИ ПРОЧЕЛИ ТАЗИ ОБЯВА ЕКИПЪТ НА „АПОГЕЯ“ ПОЖЕЛАВА КРАСИВИ И УСПЕШНИ ДНИ!

June 10th, 2022

Габрово

Недвижими имоти