ТЕХНИЧЕСКИ СЪТРУДНИК - ПРОЕКТАНТ

"ДЖИ ТИ ТИ" ООД е официален представител на "METALSISTEM", "SCAFFSYSTEM", "ITALFIL", "MAGNETAL", "ITALSCALE", "VIPA" и др.
Компанията обявява свободно работно място за позицията:
Отговорности:
• Взаимодейства със служителите, както и с крайни клиенти и дистрибутори на компанията;
• Презентира предлаганите продукти и услуги, дава технически консултации;
• Изготвяне на идейни, технически и работни проекти по зададена спецификация;
• Изготвяне на количествени сметки.
Основни изисквания към кандидата:
• Подходящо образование - полувисше или висше;
• Отлични комуникативни умения;
• Добро владеене на AUTOCAD;
• Владеенето на италиански или английски език се счита за предимство;
• Умение за работа в екип.
Предлагаме:
• Дългосрочна работа в утвърдена компания;
• Възможност за развитие с добри условия на труд, трудов договор и осигуровки;
• Възможност за международно обучение;
• Заплата пряко обвързана с постиженията на екипа.
Необходими документи за кандидатстване:
В случай, че позицията Ви интересува и отговаряте на посочените изисквания, моля да изпратите вашата автобиография с актуална снимка, мотивационно писмо, референции.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при условия на пълна поверителност.
Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. "ДЖИ ТИ ТИ" ООД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма освен за целите на настоящия подбор.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби