ТЕХНИЧЕСКИ СЪТРУДНИК - КООРДИНАТОР

Няма описание

ГАЛЧЕВ ИНЖЕНЕРИНГ ООД - една от водещите строителни компании в страната, търси да назначи:
Изисквания за длъжността:
Средно/Висше образование; Опит в строителство - мин. 1 години; Познаване на технологичните процеси в строителството; Компютърни умения: MS Office / Word, Excel, Outlook/; Умения за работа в екип;
Задължения :
Координира дейности и екипи по изпълнение на проекта.
Въвежда получени възлагания
Следи за изпълнението и приключване в срок на възложени задачи.
Отчита извършени СМР.
Изпраща график за работа, изготвен от груповия технически ръководител.
Изготвя график на приключените за деня СМР.
Сътрудничи на техническите ръководители, посредством координация м/у екипи – възложител, за нови възлагания.
Ние предлагаме:
Работа в компания, поставяща си високи стандарти в работата с фокус върху социалната отговорност и доверието на клиентите.
Динамична среда, която позволява развитие на личностни и професионални умения;
Адекватно възнаграждение, базирано на активността и постиженията на служителите;
Начин на кандидатстване:
Ако предложението представлява интерес за вас и отговаряте на посочените изисквания, очакваме Вашето актуално СV.
Моля, посочете названието и референтния номер на позицията, за която кандидатствате. Всички получени документи се разглеждат в пълна конфиденциалност. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Месторабота: София

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери