ТЕХНИЧЕСКИ СЪТРУДНИК

"Попов Комерс 2006" ЕООД е фирма ангажирана в търговията на едро и дребно на медицински изделия и медицинска апаратура. Предвид разширяване на дейността ни, търсим да назначим ТЕХНИЧЕСКИ СЪТРУДНИК.
ИЗИСКВАНИЯ:
- Перфектно владеене на английски език писмено и говоримо на експертно ниво е задължително изискване.
- Компютърни умения
- Комуникативност
- Умения за работа в екип
- Стриктно спазване на поставените срокове
- Владеене на втори език ще се счита за предимство.
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Кореспонденция, създаване, поддържане и развитие на отношения с настоящи и потенциални доставчици и клиенти
- Изготвяне на фактури, оферти и договори, подготовка на тръжна документация и проследяване на изпълнението им, преводи и др.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Интересна и динамична работа
- Постоянен трудов договор
- Нормирано работно време - от понеделник до петък от 9:00 до 18:00 часа
- Добро месечно възнаграждение и навременното му изплащане
- Отлична работна атмосфера и условия
- Възможности за професионално израстване
За да кандидатствате за тази позиция, изпратете автобиография. Моля да оставите и телефон за контакти, на който можем да се свържем с Вас.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности