ТЕХНИЧЕСКИ СЪТРУДНИК

Ние сме ПАЛАДИУМ ЕООД, компания с над 25 годишен опит – водещ международен дистрибутор и производител на работно облекло, обувки и предпазни средства. Нашата мисия е да „доставяме безопасност”, следвайки визията си да бъдем най-добрият интегриран доставчик на безопасност за работното място, както и да осигуряваме първокласно обслужване на клиентите и партньорите ни.

Фокусирани сме към устойчив растеж чрез непрекъснато усъвършенстване. Вярваме, че в основата на успеха ни са нашите служители и заедно с тяхното развитие градим успешното развитие на цялата компания.
Търсим Технически сътрудник
ОПИСАНИЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
Вашите основни задължения включват:
-Контролира изпълнението на производствените задачи;
-Разпределя и следи изпълнението им;
-Комуникира с другите отдели във фирмата относно поръчките;
-Води необходимата документация;
-Съблюдава за изпълнение на поставените срокове;
- Извършва контрол на качеството по време на производството на облеклата;
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
- Подходящо образование;
- Опит в областта на производството на конфекция;
- Отговорност, инициативност и умения за работа в екип;
- Отлични организаторски умения;
- Работа с ERP системи
- Шофьорска книжка.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Работно време от 9,00ч. до 17.30ч. (без събота и неделя).
- Добро възнаграждение.
- Мобилен телефон
- Фирмен транспорт от/до с. Казичене до различни точки на гр.София.
- Допълнително здравно осигуряване с опция за включване на семейни членове;
- Паркинг за лични автомобили за всички служители;
- Работа в динамична среда с екип от позитивни и инициативни хора;
- Личностно и професионално развитие в областта;
В случай, че нашето предложение Ви допада, ще очакваме от Вас автобиография и актуална снимка.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати за провеждане на индивидуална среща.
Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност.
Личните данни, които доброволно предоставяте, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби