Технически Ръководител

Фирмата разполага с:производственна база, цех за механична обработка, висококвалифициран екип,специализирани монтажни бригади по следните специалности: кофражисти, арматуристи, метални конструкции, силози за съхранение на зърно, алпинисти. Всички разполагащи с необходимата екипировка, инструментариум и механизация, както и всички необходими продуктови сертификати.

Създадена през 2016г, основната дейност на фирма СК-Варна 2007 ЕООД е производство и монтаж на стоманени конструкции в промишленото строителство и енергетиката. Дружеството предлага пълен комплекс от ремонтно възстановителни работи на всички видове машинни детайли и съоръжения.
С цел разрастване на екипа си, търсим да назначим колега със следните качества и умения:
Изисквания:
- Образование - средно-специално или висше строително образование
- Професионален опит - над една година трудов стаж по специалността
- Техническа грамотност и компетентност
- Лични качества - добро физическко и психическо здраве, организираност, самодисциплина и инициатива
- Шофьорска книжка
- Познаване и прилагане на нормативната уредба по ЗБУТ
Основни задължения и отговорности:
- Дейността на строителния техник се състои в извършване и осигуряване на техническата подготовка и реализация на строително-монтажни, бетонови и изкопни работи.
-Да спазва норми за безопасна работа, на които е научен и инструктиран.
-Да познава в детайл строителната техника и да се грижи правилно за нея и нейната поддръжка.
Ние предлагаме:
- всички необходими условия за приятна работна среда
- пълен набор от необходимата техника
- коректно заплащане
- коректно платени осигуровки

June 10th, 2022

Варна

Шофьори, Куриери