Технически ръководител

Няма описание

„ХЪС ИНВЕСТ СОФИЯ“ ЕООД е утвърдена на българския строителен пазар компания, фокусирана в изграждане на жилищни комплекси. Компанията предлага сгради с индивидуална архитектура, добра среда за живот, отлична локация и безкомпромисно качество на материали и изпълнение.

За своята инвестиционна дейност в гр. София търси:

ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ на ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ

ОТГОВОРНОСТИ:

- Познава технологията и последователността на изпълнение на строително-монтажните работи, нормативните актове в строителството и отчетната документация, свързана със строежа;

- Контролира качеството на изпълняваните СМР и следи за изпълнението им в съответствие с одобрените проекти и техническа спецификация;

- Контролира и координира работата на строителната площадка;

- Своевременно решава възникнали по време на строителството проблеми;

Контролира и следи за спазването на графика за изпълнение на строително-монтажните работи;

- Приема извършената работа от подизпълнителите по количество и качество, отчита изпълнението на строителството пред Ръководител проект;

- Проверява количествени сметки и актовете за изпълнени СМР;

- Контролира качеството на доставяните материали на строежа съгласно изискванията на договорите и проекта;

- Участва при съставянето на актове и протоколи по време на строителството;

- Контролира използване на работно облекло и предпазни средства от екипите на Строителите, провеждане на инструктажи на строежа във връзка с охраната на труда и противопожарната защита; не допуска извършване на работа при опасни и вредни за здравето условия.

ИЗИСКВАНИЯ:

- Образование: Строително образования (ССС, ПГС);

- Компютърна грамотност Microsoft Office, Auto Cad;

- Познаване на действащите нормативни документи в строителството;

- Добри комуникативни и организационни умения;

- Способност за взимане на адекватни решения и самостоятелна работа.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

- Постоянен трудов договор;

- Отлични условия и среда на работа в екип от професионалисти;

- Дългосрочна заетост;

- Участие в амбициозни и мащабни проекти;

- Професионално развитие в стабилна и иновативна компания;

- Много добро заплащане, обвързано с постигнатите резултати.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби