ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ

Няма описание

Фирма "Джентъл хаус" ЕООД е специализирана в изграждането и поддръжката на имоти висок клас, ситуирани на южната дъга на гр. София. Фирмата ни е утвърдила името си с характерен дизайн, високо качество на изпълнение, внедряване на иновативни технологии и последваща грижа за изградените от нас имоти. Търси да назначи КЛАЛИФИЦИРАН технически ръководител с опит в строителството поне 5 години.
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:
• Висше строително образование
• Много добра техническа грамотност и солиден трудов стаж
• Много добри умения за разчитане на техническа документация, работа с Autocad
• Умения за работа с геодезически инструменти
• Компютърна грамотност /MS Office/
• Шофьорска книжка – кат. В
• Чисто съдебно минало
КЛЮЧОВИ УМЕНИЯ:
• Комуникативност
• Умения за работа в екип
• Способност за решаване на проблеми и взимане на самостоятелни решения
• Умения за поемане на отговорност, стриктност, прецизност
ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
- Цялостна координация по изпълнение на инвестиционни проекти в строителството
- Организация, отговорност и контрол за изпълнение на строителните работи
- Контрол и координация на СМР, оценка и приемане на крайния продукт
- Подготовка на необходимата документация съгласно нормативната уредба в строителството
- Разпределя работата между отделните бригади
- Контролира изпълнението на сключените договори с доставчици на стоки и услуги, като следи за качеството на изпълняваните работи, спазването на сроковете, количеството на извършваните работи
- Отговаря за спазването на здравословни и безопасни условия на труд, в т.ч. и за използването на личните предпазни средства от работниците
- Контролира отчитането на присъствието на работниците на обекта и отговаря за срочното и качествено изпълнение на възложените му работи
- Контролира влаганите материали и извършените работи
- Планира и изготвя заявки за необходими за строителството ресурси
- Отговаря за опазването на фирмената тайна и поверителната информация
ОРГАНИЗАЦИЯТА ПРЕДЛАГА:
- Отлично заплащане
- Постоянен трудов договор
- Отпуски: съгласно трудовото законодателство
- Финансови бонуси, свързани с постигнатите резултати
Ако смятате,че отговаряте на посочените изисквания , то можете да заявите кандидатурата си като изпратите автобиография с телефон за връзка, мотивационно писмо,препоръки и актуална снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.
Моля, ако отговаряте на нашите изисквания да изпращате Вашето CV и при одобрение ще Ви върнем обаждане.
Заплата: 3000лв

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности