Технически ръководител - пътно строителство

Няма описание

Люник ЕООД е фирма в областта на строителство, във връзка с разширяване на дейността и увеличаване обема на работа, обявява свободна позиция за длъжността "Технически ръководител".
ИЗИСКВАНИЯ:
- висше или средно образование в областта на строителството и архитектурата, специалност транспортно строителство;
- професионален опит минимум 2 години на подобна позиция;
- познаване на нормативното база в строителството;
- компютърна грамотност - MS OFFICE, Autocad, Internet;
- отлично познаване и разчитане на проектна документация;
- отлично познаване на строителния процес като технология, детайли, конструктивни решения и планиране на процеса;
- отлични организационни и ръководни умения и желание за работа в екип.
ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- организира, ръководи и контролира СМР на обекти;
- контролира качеството на изпълняваните СМР и отговаря за изпълнението им в съответствие с одобрените проекти и техническа спецификация;
- отговаря за спазването на поставените в графика срокове;
- съставя количествени сметки;
- изготвя заявки за необходимите материали и нужди за дейността на обекта;
- следи за разхода на материали съгласно бюджета;
- извършва ежедневен инструктаж на обекта във връзка със ЗБУТ.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Отлични условия и среда на работа в екип от професионалисти;
- Съвременен подход и отношение към служителите;
- Професионално развитие в стабилна и иновативна компания;
- Обучения за повишаване на професионалната квалификация;
- Адекватно възнаграждение.
Ако това предложение представлява интерес за вас и отговаряте на изискванията, моля, кандидатствайте с автобиография на български език и актуална снимка.
Вашите данни попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери