ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ

"ИНДУСТРИАЛ РЕМОНТ СТРОЙ" ООД е специализирана в следните области:• Антикорозионна защита на бетони• Саниране, обработка и възстановяване на бетони• Специализирани изолации в строителството - за агресивни и специфични условия и среди • Индустриални бетонови подове и полимерни настилки• Хидроизолиране – частично и комплексно, вкл. инжектиране, полиурея, торкрети, саниране на стари PVC  и битумни изолацииТоплоизолиране с пяна: покриви, тръбни пътища, съоръжения и др.; комбинирано топло+хидроизолиране• Антикорозионна защита и огнезащита на метали• Димантиново разпробиване и рязане –  боркорони, стенорезно и с въже• Безвзривно разрушаване – химически клин, и конвенционално къртене • Цялостни и частични строителни ремонти на индустриални предприятия: конструкции, панели, ВиК, вертикална планировка, Ел., ОВИ и др.; ново строителство.Фокусът ни е да обединим  свързани дейности в  поддръжката на индустриалните предприятия и фондове.Разполагаме с богат набор собствена техника и обучени изпълнители.Офисът и складът на фирмата е в Пловдив. Работим на територията на цялата страна.

"Индустриал ремонт строй" ЕООД е строителна компания, специализирана основно в изграждане, поддръжка и реновиране на промишлени предприятия и сградни фондове.
За свой обект в гр.София , компанията търси да назначи ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ
Трудов договор с компания "Индустриал ремонт строй" ЕООД
Изисквания за заемане на длъжността:
- Висше строително или средно-специално образование и правоспособност – „Строителен техник“
- организационни и ръководни способности, умения за работа в екип
- опит като строителен техник, ръководител бригада или ръководител обект
- познания и компетентност по прилагането на ЗБУТ
- висока степен на компютърна грамотност
- правоспособност за управление на лек автомобил
Задължения:
- планира, организира и контролира цялостния процес на изпълнение на обектите
- отговаря за документалното оформяне на целия процес на изпълнение
- записва и контролира съответствието на разх. норми на материали и труд - за всеки обект
- управлява изпълнението посредством пряк контрол върху изпълнителите
- участва в изработването на план за изпълнение
- разпределя и комплектова бригадите за всеки конкретен обект
- подготвя списъци за необходимата техника, автомобили и друг инвентар по повод изпълнението
- оформя, подписва и комплектова обектовата документация: раб. карти, ППП, актове по ЗУТ
- контролира връщането на техниката, пособията и материалите в склада – заедно с н-к склада
- контролира отчетността и връщането на разходваните материали
Работно време:
- 5-дневна, 40-часова работна седмица;

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери