Технически ръководител - Машинно-технологична част

Няма описание

„МОНТАЖИ КО” ЕООД е дружество в областта на управлението и изпълнението на строително – монтажни дейности в енергетиката, промишленото и гражданското строителство.
Дейността на фирмата е специализирана в:
• Управление и изпълнение на проекти в енергетиката, промишленото и гражданско строителство;
• Производство и монтаж на метални конструкции;
• Монтаж, преустройство и ремонт на електронни и съобщителни мрежи и съоръжения, електрически инсталации, тръбопроводи, съоръжения под налягане и подемни съоръжения, монтиране на контролно-измервателни прибори и автоматика, демонтаж и монтаж на комплектни заводи;
• Изграждане и реконструкция на тръбопроводи за вода, газ, пара и други;
• Изграждане на улично, промишлено и битово осветление в урбанизирани територии и националната пътна инфраструктура
Ние Ви предлагаме:
• Постоянна заетост
• Сериозна перспектива за дългосрочно развитие
• Трудов договор, осигуровки в пълен размер
• Работа с поддържана строителна механизация и автопарк
• Коректно заплащане
Изисквания към кандидатите:
• Валидно свидетелство за управление на МПС – категория „В”
• Опит на подобна позиция
• Готовност за командировки в страната
• Високо ниво на лична дисциплина и отговорност
Отговорности на длъжноста:
• Планиране на дейностите за изпълнение
• Организация на работния процес на обекта
• Съставяне на отчетна документация
• Работа с MS Office - Word, Excel, Outlook; Autocad
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност, съгласно разпоредбите на ЗЗЛД и Регламент (ЕС) 2016/679 на Европейския парламент и на Европейския Съвет.
Първоначалният подбор на кандидатите ще се извърши по документи, като само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери