Търговски Представител зона София

„КТ Интернешънъл” ЕАД е сред най-старите производители на цигари и тютюневи изделия в България и е наследник на над 130-годишна тютюнопроизводителна традиция. Корените на компанията могат да се проследят до 1872 година, когато в Пловдив отваря врати първото тютюнопреработващо манифактурно предприятие. До 2008 г. фирмата е част от държавния холдинг “Булгартабак”. През месец юли 2008 г. е извършена приватизация, като практически фирмата става първото частно предприятие в България, производител на цигари.

“КТ Интернешънъл” ЕАД е лидер на пазара и традиционен производител на висококачествени тютюневи изделия.

Във връзка с разширяване на дейността, фирмата търси да назначи:

Търговски Представител за зона София

Задължения:

  • Развива пазара на фирмените продукти като работи за увеличение на дистрибуцията и изпълнява поставените планове;

  • Представя и води преговори за въвеждането на новите продукти в обектите;

  • Договаря и осъществява промоционални активности и специални проекти;

  • Поставя рекламни материали;

  • Предава заявки към дистрибуторите и следи за тяхното изпълнение;

  • Изготвя справки за осъществените дейности.

Изисквания:

  • Висше или средно образование;

  • Комуникативност;

  • Умение за работа в екип;

  • Организираност и настойчивост;

  • Умения за убеждаване и водене на преговори;

  • Свидетелство за правоуправление на МПС;

  • Опит в областта на търговията с бързооборотни стоки е предимство;

  • Познаване на обектите в региона е предимство.

Ние предлагаме:

  • Атрактивно възнаграждение и възможности за професионално развитие в компания №1 в отрасъла на Балканите.

Ще се свържем с всички, одобрени по CV кандидати.

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби