Търговски представител

Във връзка с разрастването на дейността си, Геник кафе решения ООД търси да назначи търговски представител за централния си офис в гр. София.
ИЗИСКВАНИЯ:
- много добри комуникативни способности;
- аналитично мислене и нюх към продажбите;
- високо ниво на отговорност и лична организираност;
- амбиция за работа в динамична среда и желание за постигане на високи резултати;
- шофьорска книжка и готовност за активно шофиране;
- основна комютърна грамотност;
- стажът на подобна позиция и познанията в областта на ХоРеКа пазара и бизнеса с кафе са предимство.
ОТГОВОРНОСТИ:
- поддържа и развива бизнес-отношенията с настоящите клиенти;
- отговаря за изпълнението на поставените цели за обем продажби;
- преговаря с потенциални нови клиенти.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- динамична, интересна и отговорна работа;
- възможност за лична изява и развитие в утвърдена компания;
- много добро възнаграждение плюс социални придобивки;
- служебен автомобил, телефон и таблет;
- постоянен трудов договор.
Дружеството поема ангажимент да покани на интервю само одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби